Toolide rent

SL-A33

iRest SL-A33 massaažitool lõõgastab sind pealaest jala tallani, unustamata käsi ja isegi sõrmeotsi. See unelmate tool pakub mitmeid erinevaid massaaživariante, mis lõõgastavad teie keha igat osa ja annab meeldejääva- ja ainulaadse heaolutunde. iRest 3D tehnika matkib täiuslikult käsimassaaži tehnikat masseerides igakülgselt ja rahustavalt teie lihaseid. Täpse õhkpadja- masseerimistehnoloogia abil saate tõeliselt kvaliteetse massaaži kätele- ja sõrmeotstele. Lisaks saavad masseeritud ka jalalabad ja varbad. Tool kontrollib automaatselt õlgade asendit ja keha piirjooni otsides massaažikohti mille järgi seadistada tool ja valida just teile sobiv massaažiprogramm. Alati enne programmi algust skaneerivad ja mõõdavad andurid teie keha ja paigutavad ennast õigetesse kohtadesse vastavalt keha parameetritele. Toolil on neli erinevat täis-automaat-programmi ja kolm eri varianti ülakeha massaaži: ülekehamassaaž-, osaline- ja teatud kohtadele fokuseeritud massaaž. Lisaks veel kuus erinevat massaaži meetodit: õlgu kergitav , muljumine, hõõrumine, vajutamine, kloppimine, shiatsu, hõõrumine ja vajutamine kordamööda ja 3D. Võimalik valida 5 erinevat kiirusastet. Vajutamine, kloppimine ja shiatsu programmil saab valida viieastmelist massaažipallide asendit.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

T101

iRest SL-P101 massaažitool on peamiselt tervishoiu asutustele suunatud mudel. Tooli kasutus on lihtne. Programm käivitub vaid ühe nupule vajutusega. Tool programmeeritakse langetama seljatuge automaatselt programmi alguses ja tõstma tagasi algasendisse programmi lõppedes. Toolil on nelja rulliga massaažikäsi. Istmikus kolm õhk-massaažipatja. Jalgu masseeritakse kaheksa õhkpadja abil. Vajutades käivitusnuppu laskub tool automaatselt massaažiasendisse ja käivitab programmi. Tool on programmeeritav vastavalt kliendi soovile. Näiteks saab käivitusnuppu programmeerida nii, et ühe vajutusega käivitub 3 minutiline programm , kahe vajutusega 6 minutiline programm jne. Programmi saab muuta ka nii, et üks nupule vajutus käivitab näiteks 15 minutilise programmi. Programmeerida saab ka seljatoe asendit- ja jalatoe asendit, et need asetuks vastavalt kliendi soovile. Massaažitooli kasutamine on lihtne ja mugav tänu suurele ja arusaadavale VDF puuteekraanile, mis näitab massaaži kulgu ja järele jäänud aega. Ekraani alaosas on nupud millega saab tooli seadistusi muuta massaaži ajal. Selle tooli kasutamine on tõeliselt lihtne!

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

SL-A18v

iRest SL-A18 on stiilne ja esinduslik . 33 õhkpatja hoolitsevad selle eest, et kõrgetasemelise massaaži saavad lisaks seljale ka kõik ülejäänud kehaosad. Massaažiotsikud masseerivad lihaseid pehmelt kuid tõhusalt. Alati enne programmi algust skaneerivad ja mõõdavad andurid teie keha ja paigutavad ennast õigetesse kohtadesse vastavalt keha parameetritele. SL-A18 massaažitool võimaldab masserimist muusika saatel. Tool on varustatud kõrvaklappide- ja MP3 mängijaga. Massaaži täiustab 5-osaline Jade soojendus. Massaažitooli kasutamine on lihtne ja mugav tänu suurele ja arusaadavale VDF puuteekraanile, mis näitab massaaži kulgu ja järgi jäänud aega. Tooli kõrgetasemelised viimistlusmaterjalid ja detailid mõjuvad stiilselt ja esinduslikult.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

SL_A12Q

iRest SL-A12Q toolil on kuuest massaažistiilist koosnev valik (shiatsu, kneading, fl apping, knocking, ja kneading- fl apping kombinatsioon) ning viis valmisprogrammi. Programmi kestvus on 8-38 minutit. Tänu sisseehitatud MP3 ja kõrvaklappidele saab massaaži nautida muusika saatel. SL-A12Q tooli kontrollpult on lihtne ja suure ekraaniga, kus iga funktsioon on arusaadavalt eristatud. Välditud on segadust tekitavaid topeltfunktsioone. Lihtsaim viis alustada massaaži on lihtsalt kallutada tool endale sobivasse asendisse ja vajutada käivitusnuppu. Alati enne programmi algust skaneerivad ja mõõdavad andurid teie keha ja paigutavad ennast õigetesse kohtadesse vastavalt keha parameetritele. Kui ühtegi programmi pole teie poolt eraldi valitud käivitab tool automaatselt 8 minutilise üldkeha massaaži. iRest SL-A12Q on mõeldud nõudlikule kliendile kes peab lugu oma heaolust. Oma SL-A12Q tooli saab klient valida laia värvivaliku hulgast.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

SL-A29

iRest SL-A29 massaažitoolon stiilne ja luksuslik. iRest SL-29 võiks edukalt asendada päris masseerijat, rohked õhkpadjad kannavad hoolt selle eest, et lisaks seljale saavad ka ülejäänud kehaosad tõhusa ja meeldiva massaaži. Massaažiotsikud masseerivad lihaseid pehmelt, kuid samas tõhusalt. Alati enne programmi algust skaneerivad ja mõõdavad andurid teie keha ja paigutavad ennast õigetesse kohtadesse vastavalt keha parameetritele. Toolil on soojusteraapia funktsioon mida saab valida nii jalgadele kui ka seljale. iRest SL-29 massaažitool võimaldab masseerimist muusika saatel tänu sisseehitatud MP3 mängijale. Suur ja arusaadav puuteekraan teeb massaažitooli kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Tooli kõrgetasemelised viimistlusmaterjalid ja detailid mõjuvad stiilselt ja luksuslikult. Massaažitoolil on lisaseade, mille abil saab lasta masseerida käsivarsi. Seadet võib paigutada ka selja piirkonda, et lisada masseerimisele tõhusust.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

SL-A17

iRest SL-A17 massaažitoolis on püstisuunas liikuv nelja rulliga massaaži mehhanism (käsi). Toolil on neljast massaažistiilist koosnev valik (shiatsu, kneading, tapping ja kneading- tapping kombinatsioon). Juhtimispaneelilt saab jälgida ja reguleerida massaaži programmi aega-, kiirust- ja tugevust ning valida masseeritavat kohta. Ülakeha valikutes saab valida manuaal- või automaat programmide vahel. Automaat- ja manuaal. Programmil on kolm erinevat võimalust:

• Kogu ülakeha massaaž.
• Kaela- ja õla massaaž.
• Selja- ja alaselja massaaž.

Tooli istmikus on kolm vereringet stimuleerivat õhupatja. Sääreosa masseerib kaheksa õhupatja neljal erineval moel ja tugevusel. Massaažitool teeb ka sääremarjalihaste venitust. Massaažitooli jalaosa asendit saab reguleerida sobivale kõrgusele. Massaažitool skaneerib toolis istuja programmi käivitamisel. Iga istuja saab oma kehale vastava massaaži.